Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Jana Karola Sembrzyckiego w Pietrzwałdzie

Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa
im. Jana Karola Sembrzyckiego w Pietrzwałdzie

14-100 Ostróda, Pietrzwałd 94

zspietrzwald@wp.pl

• Odwiedziło nas: 19638

Poniedziałek, 2019-01-21

Imieniny: Agnieszki, Jarosława

Wycieczka – Gdańsk Edukacyjne Centrum Hewelianum

Dnia 20.12.2018 r. uczniowie klasy II z wychowawczynią Panią Agnieszką Bobrowską byli na zorganizowanej w ramach projektu wycieczce. Rano na fortach w Edukacyjnych Centrum „przywitała" nas piękna choinka. W świątecznym nastroju poprowadzone były zajęcia pt.:„Świąteczny harmider". Wszyscy aktywnie w nich uczestniczyliśmy, prezentując swoje umiejętności. Następnie dzieci z klocków zbudowały sanie Mikołaja i .....
przeniosły się do szkoły Pana Kleksa, gdzie zgłębiały tajniki reakcji chemicznych. Wykonywane doświadczenia odczarowały tajemnice przedświątecznej kuchni naszych mam.
Po zakończonych zajęciach zajechaliśmy do Nowej Holandii, gdzie ze smakiem zjedliśmy przygotowany dla nas obiad.
W dobrych nastrojach i zadowoleni z takiego przedświątecznego prezentu wróciliśmy do szkoły.