Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Jana Karola Sembrzyckiego w Pietrzwałdzie

Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa
im. Jana Karola Sembrzyckiego w Pietrzwałdzie

14-100 Ostróda, Pietrzwałd 94

zspietrzwald@wp.pl

• Odwiedziło nas: 19650

Poniedziałek, 2019-01-21

Imieniny: Agnieszki, Jarosława

Spotkanie wigilijne

W dniu 21.12.2018r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Pietrzwałdzie zostało zorganizowane spotkanie wigilijne, w którym udział wzięła cała społeczność szkolna. Miało one na celu kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych, odkrywanie wartości egzystencjalnej Bożego Narodzenia w życiu chrześcijanina, wspólne świętowanie, integrację uczniów oraz dzielenie się radością z innymi. Uroczystość ta odbyła się w świetlicy wiejskiej. Po wspólnym przełamaniu się opłatkiem, złożeniu sobie życzeń świątecznych i poczęstunku nastąpił koncert kolęd. Każda klasa zaprezentowała przygotowaną wcześniej z wychowawcą kolędę, pastorałkę lub piosenkę świąteczną. Następnie miało miejsce wspólne kolędowanie. Uroczystość przygotowały Dorota Wiśniewska i Ineza Sarnecka.