Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Jana Karola Sembrzyckiego w Pietrzwałdzie

Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa
im. Jana Karola Sembrzyckiego w Pietrzwałdzie

14-100 Ostróda, Pietrzwałd 94

zspietrzwald@wp.pl

• Odwiedziło nas: 19648

Poniedziałek, 2019-01-21

Imieniny: Agnieszki, Jarosława

Uroczyste pasowanie klas I – III na członków Klubu Wiewiórka.

8 listopada 2018r. odbyło się uroczyste pasowanie klas I – III na członków Klubu Wiewiórka.

Uczniowie obejrzeli pokaz „Zawsze pamiętamy i o zęby swoje dbamy”, który przygotowała opiekunka klubu p. Agnieszka Bobrowska. Dowiedziały się jak ważne jest codzienne spożywanie owoców i warzyw oraz dbanie o kondycję fizyczną. Uczniowie, złożyli uroczystą obietnicę, że będą dbać o swoje zdrowie i będą godnie reprezentować Klub Wiewiórka. Każdy z uczniów otrzymał legitymację Klubu Wiewiórka.

Dzieci wykonały ciekawe prace plastyczne, które zostały umieszczone na gazetce ściennej. Podczas odwiedzin p. stomatolog bardzo spodobała się gazetka i poprosiła o zgodę na zrobienie zdjęcia i umieszczenie na stronie DENTOBUSU. I tu możemy odczytać pochwały na nasz temat: https://pl-pl.facebook.com/OlsztynDentobus/ .